Oferta wynajmu

wynajem nad morzem

Wakacje kojarzą nam się z nieśpiesznymi porankami, promieniami słońca otulającymi jeszcze zaspaną twarz. Słodkimi śniadaniami, wśród delikatnego śpiewu ptaków i lekkiego powiewu ciepłego wiatru płynącego znad morza. Mówi się, że ludzie dzielą się na tych co lubią morze i tych co wolą góry. Choć każde z tych miejsc dostarcza nam innych wrażeń i trudno je porównywać. W każdym razie, jeśli tutaj trafiliście, to być może myślicie o urlopie nad morzem. A ja oferuję Wam wakacje nad polskim morzem, z dala od zgiełku turystycznych kurortów nadmorskich i co ważne z rozsądnymi cenami w restauracjach (nie musicie się obawiać, że otrzymacie kawałek ryby za sto pięćdziesiąt złotych).  

Pozwól, że opowiem Wam najpierw o Chłopach, nadmorskiej miejscowości, która znajduje się pomiędzy Sarbinowem a Mielnem. To niewielkie, spokojne miasteczko, otoczone z dwóch stron lasem zostało docenione przez National Geographic Traveler (nr 04, kwiecień 2022). To właśnie tutaj zjecie świeżą rybę, kupioną w przystani rybackiej i zrobicie sobie zdjęcie na tle kolorowych kutrów, które idealnie współgrają ze złocistym piaskiem i morską pianą. Chłopy mimo, że są malutkim miasteczkiem, posiadają wszystkie niezbędne udogodnienia, takie jak sklepy spożywcze, restauracje, budki z lodami i goframi, a także plac zabaw i molo. A skoro mowa o gofrach na ul. Kapitańskiej (Gofry Babuni) skosztujecie wyśmienitych gofrów z naturalną bitą śmietaną i świeżymi owocami.

W Chłopach zachował się stary układ zabudowy, a także wiele zabytkowych chałup szachulcowych. Jeśli jesteście zainteresowani, możecie udać się na historyczny spacer wzdłuż ul. Kapitańskiej. Zamontowane zostały tablice opisujące Chłopy z dawnych lat. Wycieczkę proponuję zakończyć przy Obelisku, który wyznacza miejsce, gdzie przebiega 16 południk geograficzny. Przez Chłopy przebiega również nadmorski szlak rowerowy (oznaczony na czerwono). A w odległości 6 km wznosi się wysoka na 49,8 m latarnia morska w Gąskach, którą wybudowano w 1878 roku.

jak znaleźć tanie loty
National Geographic Traveler. Na zdjęciu pięknie prezentują się kutry, a w tle molo

Oferta wynajmu - kempingi nad morzem

W Chłopach mamy swoje małe 4 ściany, a raczej 4 koła, które co roku wynajmuję tym z Was, którzy lubią typowe życie kempingowe – śniadania na tarasie, wieczorny grill i przede wszystkim dużo morskiego powietrza, bo w końcu nie siedzicie zamknięci w pokoju. Zapraszam zatem do wynajmu wszystkich, którzy chcą pobyć wśród zieleni, nie boją się paru pająków i cieszą się życiem zawsze i wszędzie.

kempingi nad morzem

Co oferuję? Przyczepę kempingową z drewnianym tarasem, którą w nocy rozświetlają setki malutkich lampek pod sufitem. Przyczepa posiada gazowe palniki, także możecie przygotowywać posiłki samodzielnie. W deszczowe dni polecam wybrać którąś z książek, udostępnionych przeze mnie, zasiąść na tarasie i oddać się lekturze lub włączyć telewizor i obejrzeć dobry film. Do Waszej dyspozycji jest również kapsułkowy ekspres do kawy oraz zaparzacz do herbaty. Przyczepa posiada małą toaletę kempingową, choć wygodniej jest korzystać z głównej toalety na terenie posesji, która wyposażona jest w prysznic (odległość 10 metrów). Przyczepa znajduje się na prywatnej posesji, w spokojnym miejscu, 500 metrów od morza.

Wyposażenie:

  1. Ekspres do kawy i zaparzacz do herbaty lub kawy sypanej
  2. Telewizor
  3. Grill
  4. Parawan
  5. Mała lodówka
  6. Kuchenka gazowa
  7. Czajnik
  8. Żelazko
  9. Pościele, naczynia

Donice z kwiatami co roku mogą być inne. 

Cena za dobę za kemping 150 zł

W celu rezerwacji pobieram zadatek w wysokości 200 zł, płatny w ciągu 7 dni. Rezerwacja na minimum 5 dni.

Jesteście zainteresowani  wynajmem kempingów nad morzem lub macie pytania? Zostawcie mi wiadomość na instagramie lub na mailu  bzdziagwa.na.wojazach@gmail.com 

kempingi nad morzem
kempingi w chłopach
kempingi
kempingi chłopy
kempingi
kemping
Toaleta kempingowa
wakacje nad morzem
kempingi nad morzem
chłopy wynajem
kempingi
Toaleta zewnętrzna
kempingi
Toaleta zewnętrzna
kempingi
Nocny spacer na molo

Sprawdź, jak dojechać